wtorek, 3 marca 2015

Zapowiedzi wydawnicze: marzec 2015

Tradycyjnie zapraszam na mały przegląd nowości wydawniczych. A zapewniam was że jest na co czekać ;). No to zaczynamy...


"Ene, due, śmierć"


Althea & Oliver"Matka Leandra wbiła we mnie spojrzenie, aż rozbolała mnie trzustka. Jej źrenice zrobiły się nienaturalnie wielkie, a długie palce postukiwały o filiżankę z kawą. Wwiercała się tak jeszcze z dziesięć minut, szczegółowo penetrując wszelkie zakątki mojego ciała, które mogłyby zdyskredytować mnie w jej oczach. Nierówne nerki? Koślawe serce? Zbyt zwinięte jelito cienkie? Zrozumiałam, że idealna kobieta, która mogłaby zaopiekować się jej synem, nie istnieje. Problemu nie stanowią trzy nowe pryszcze, które próbowałam ukryć pod pudrem, tylko ja sama. Ogólnie. Ja jako ja.


"Zaplątani" Emma Chase
Data: 04.03
Wydawnictwo: Filia

Drew Evans to zwycięzca. Przystojny, arogancki, czarujący. Jednym uśmiechem uwodzi najpiękniejsze kobiety Nowego Jorku. Ma lojalnych przyjaciół i wpływową rodzinę. Dlaczego więc ostatnie siedem dni spędził zamknięty w swoim apartamencie, pogrążony w depresji? On powie Wam, że ma grypę. Ale wszyscy wiemy, że to nieprawda. Katherine Brooks jest błyskotliwa, piękna I ambitna. Nikomu nie pozwoli stanąć na ścieżce do kariery. Gdy zatrudnia ją ojciec Drew, życie pewnego siebie playboya wywraca się do góry nogami. Kate jest profesjonalna, perfekcyjna i… irytująca. Drew staje przed wielkim wyzwaniem. Czy połapie się w swoich uczuciach?


"Tully""Futu.re"


"Cztery sekundy do stracenia" K.A. Tucker
Data: 11.03
Wydawnictwo: Filia

Prowadzenie lokalu ze striptizem nie jest tak fascynujące jak uważa większość facetów. Dwudziestodziewięcioletni Cain pracuje głównie nocą, jego załoga nadaje się do psychiatryka i regularnie odwiedza go policja. Zaczyna jednak wierzyć, że to także jego misja. Pewnego dnia piękna Charlie Rourke staje w drzwiach klubu, przez co wszystko się sypie. Zasady Caina zostają wystawione na ciężką próbę. Minęło sporo czasu odkąd dokonała tego jakakolwiek kobieta...
Dwudziestodwuletnia Charlie Rourke potrzebuje szybkich pieniędzy, by zniknąć, nim będzie za późno. Ściąganie ciuchów na scenie nie jest jej wymarzoną pracą. Gdy koleżanki z pracy marzą, by usidlić seksownego i troskliwego szefa, Charlie nie jest nim zainteresowana. Szczególnie dlatego, że Charlie Rourke nie istnieje, a dziewczyna, która ją udaje, nie może pozwolić sobie na rozproszenie uwagi niechcianym romansem. Niestety Charlie szybko odkrywa, że nie ucieknie przed uczuciem jakim darzy swojego szefa. Obawia się jednak, że strata Caina, gdy ten dowie się w co dziewczyna jest zamieszana, będzie bardziej bolesna niż którakolwiek z czekających ją kar.


"Kochani dlaczego się poddaliście?"
Data: 17.03
Wydawnictwo: Amber

Szesnastoletnia Laurel nie może się pogodzić z tragiczną stratą siostry. Szuka pomocy idoli, którzy też odeszli: Kurta Cobaina, Amy Winehouse, Jima Morrisona, Janis Joplin… Pisze do nich listy. Z tych listów układa się opowieść o niej samej, jej cierpieniu, samotności, poszukiwaniu siebie i przebaczeniu.
Laurel podziwiała siostrę, ale czuła się przez nią zepchnięta w cień. Teraz usiłuje pogodzić się z tym, co się stało i odnaleźć siebie. Choć nie jest łatwo opłakiwać kogoś, komu się nie wybaczyło...
 Pisze o tym, co się zdarzyło, przeżywa to jeszcze raz. Zwierza się, pyta. Te listy i miłość, którą odkrywa, pozwalają pojednać się z życiem i z sobą samą. Rozumie, że nie mogła ocalić siostry, ale może ocalić siebie.


"Tabula rasa"Eleonora & Park"
18 komentarzy :

 1. Sporo tego, ale mnie interesuje tylko "Eleonora & Park". :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam na co najmniej 3 z Twojego wpisu. A "Obietnicę Łucji" polecam szczerze, cudowna książka. Kończę ją czytać i polecam każdemu.Miłego dnia dla Ciebie i synusia :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdecydowanie mam chęć na "Sekretne życie pszczół" :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na kilka z tych tytułów również czekam. Szczególnie pierwsze dwie pozycje mnie kuszą :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam ochotę na "Nie waż się!".

  OdpowiedzUsuń
 6. Kilka tytułów chętnie kupię :D

  OdpowiedzUsuń
 7. "Sekretne życie pszczół" mam w planach:) a o Zaplątanych czytałam same zachwyty i muszę poznać tę książkę:))

  OdpowiedzUsuń
 8. Książka pana Greena, ''Kochani, dlaczego się poddaliście'' i ''Eleonora i Park'' to książki, które na pewno prędzej czy później do mnie zawitają :)

  OdpowiedzUsuń
 9. "Eleonora & Park" smierdzi mi już z oddali romansem, ale chcę go poznać, więc czekam na recenzje. A codo "Kochani, dlaczego sie poddaliście" nie mam wątpliwości i z pewnością predzej czy pózniej przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 10. Znajoma recenzentka polecała "Maminsynek" więc po tę książkę siegnę na pewno :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie wieżę, że znowu kiedy nie mam grosza jest tyle cudnych premier :/

  OdpowiedzUsuń
 12. Już sobie kilka książek wypatrzyłam i zastanawiam się skąd ja wezmę na nie pieniądze ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Na pewno skusiłabym się na "Zaplątanych" :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Już nie mogę oglądać tych nowości. Z każdej strony mnie kuszą!

  OdpowiedzUsuń
 15. "Kochani..." przeczytałabym. ;)

  OdpowiedzUsuń
 16. "Ene, due, śmierć" przede wszystkim :)

  OdpowiedzUsuń
 17. "Althea & Oliver" czeka u mnie na półeczce
  Bardzo bym chciała przeczytać "Will Grayson, Will Grayson"
  Dużo tu ciekawych pozycji :)

  OdpowiedzUsuń

Fajnie że jesteś! Dziękuję za każdy pozostawiony ślad :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka